Nechte starosti s Vaší havárií plně na nás.

V případě likvidace havárie Vašeho vozu Ford spolupracujeme s většinou českých pojišťoven tak, abychom minimalizovali Vaše starosti. Vyřídíme za Vás jednání s pojišťovnou včetně obhlídky vozu likvidátorem. U nás uhradíte pouze Vaši spoluúčast, popřípadě DPH (jste-li podnikatelský subjekt-plátce DPH), zbytek vyřídíme přímo s pojišťovnou.  

Jako smluvní opravce níže uvedených pojišťoven likvidujeme sami přímo na místě havárie do určitého limitu bez nutnosti čekat na návštěvu likvidátora pojišťovny, čímž se výrazně zkracuje celková doba opravy:

  • Česká pojišťovna, a.s.    
  • Generali pojišťovna, a.s.
  • Allianz

Nenechte se zmást nabídkou „crash hunterů“

Je dnes bohužel častou zkušeností, že dříve než policie se na místě Vaší havárie objeví vůz odtahové služby a budete přesvědčováni, že jejich nabídka na opravu Vašeho Fordu je ta nejlepší. 
Snažte se i v emocionálně vypjaté chvíli, jakou havárie bezesporu je, zachovat chladnou hlavu a zjistit, jaké jsou nabízené podmínky a zejména kde a jakým způsobem se bude Váš vůz opravovat. Můžete tak předejít škodám způsobeným neodbornou opravou a znehodnocením Vašeho vozu Ford.  

Je-li Váš Ford v záruce (základní dvouleté i prodloužené FordProtect), trvejte na opravě v autorizovaném servisu Ford za použití originálních dílů Ford s plnou zárukou. 

Zejména u výměny skla si dejte pozor na to, abyste obdrželi sklo stejných parametrů a zabarvení, což nejlépe splní originální sklo (u vyhřívaného skla to platí dvojnásob).